adware detected
KredoBank

KredoBank

Максимальная сумма кредита20000 грн.

Срок кредитования до5 лет

Переплата за 1000, за 14 дней 203 грн.

Способ выплаты Наличными

Возраст заемщикаот 20 лет

Рейтинг

Получить кредит

Не подходит данный вариант? Посмотрите популярные предложения

Отзывы
Швидко Гроші

Сумма, (грн)

Срок, (дн)

до 3000 руб

14 дней

На 2 недели с возможностью продления

Банк Кредит Дніпро

Сумма, (грн)

Срок, (дн)

до 200000 руб

3 лет

При взятии в долг 10000 грн. на 12 месяцев, комиссия 5396 грн., общие затраты на займ составляют 15396 грн., APR 88%.

СreditKasa

Сумма, (грн)

Срок, (дн)

до 10000 руб

27 дней

ОТЗЫВЫ о KredoBank

Отзывы

Довольны работой компании или разочарованы? Оставьте свой отзыв!

Войти через:


Новости от KredoBank

KredoBank в своєму стилі, як завжди "клієнтоорієнтовано" працює - жодний телефон гарячої лінії не відповідає, ФБ-сторінка не онлайн. В чому ж причина, як вирішити проблему, яка виникла?
Реєструйтесь на https://bilshe.mastercard.ua, приєднуйтесь до акції та отримайте можливість здійснити незабутню родинну подорож до Ірландії місцями зйомок нового епізоду «Зоряні війни: Останні Джедаї»
Кредитор? Вам потрібна термінова позика чи бізнес-позика? Ти будеш відмовлено в отриманні позики від вашого банку чи будь-якої фінансової фірми? Ми пропонуємо приватні, ділові, фінансові, комерційні та особисті кредити дуже низькі річні відсоткові ставки на рівні 2% протягом одного року до 30 років термін погашення та в будь-якій точці світу. Ми пропонуємо кредити будь-якого сума Наші кредити добре застраховані для максимального рівня безпеки нашого пріоритет Ви втрачаєте сон під час ночі, турбуючись про те, як отримати законну силу позичальник? сьогодні ми є одним з найкращих кредиторів, оскільки у нас є доказ наших послуг 100% гарантія Замість того, щоб кусати нігті, зв'яжіться з нами сьогодні через: swazerfirm77@outlook.com
Вже за тиждень KredoBank представить найновіші рішення з кредитування та обслуговування агробізнесу на щорічній міжнародній виставці «Euro Agro», що відбудеться 28-30 листопада у Львові. Під час виставки також відбудуться традиційні Дні польського сільського господарства в Україні. Отримати додаткову інформацію та замовити безкоштовне запрошення можна тут: http://www.galexpo.com.ua/agro/ . Запрошуємо! Фото - з виставки "Euro Agro" 2016 року.
У рамках участі у Всеукраїнському пакті заради молоді KredoBank представив свої можливості для молоді на форумі "Бізнес та молодь: Wow-ефект від співпраці", що був організований Міністерством молоді та спорту України, Фондом народонаселення ООН та Центром "Розвиток КСВ" у Луцьку. Студентам та працедавцям було представлено програму першого працевлаштування "Absolvent" та мотиваційний проект "Кола якості", а також проведено майстер-клас з командоутворення від внутрішнього тренера банку Марини Шевченко.
Розмістила замовлення в інтернет-магазині в США, інтернет-магазин надає інформацію, що оплата по картці не успішна. Зателефонувала на гарячу лінію. Мені сказали, що операція пройшла успішно і кошти заблоковано та буде списано. Замовлення в мене інтернет-магазин не прийняв. На моє прохання заблокувати та непроводити цей платіж працівник гарячої лінії відповіла відмовою. Дзвінок здійснено через 2-3 хвилини після проведення оплати. Чому клієнт не має можливості повернути свої кошти?
Робити добро - легко. KredoBank вже вдруге допоміг в організації благодійного концерту "Джерело" скликає друзів", що мав на меті зібрати кошти на поточну діяльність львівського НРЦ "Джерело", що проводить реабілітацію дітей з особливими потребами. В ході концерту від глядачів та партнерів було зібрано 490 тисяч гривень, які будуть скеровані на першочергові потреби центру.
Приєднуйтеся до благодійної програми «Долонька Щастя»! Розраховуйтеся карткою Mastercard від KredoBank у McDonald's, і 2 грн з кожного замовлення буде спрямовано на відкриття сімейних кімнат у лікарнях України. Детальніше https://www.kredobank.com.ua/for_private_clients/payment_cards/actions/11351.html
Минулого тижня Кредобанк зробили "пакращення", і тепер кошти з ФОП на картку по системі iFobs перекидаються тільки в операційний час (WTF??). Соррі шановні відвідувачі, але наш онлайн-сервіс працює тільки з 9 ранку до 5 вечора, в будні дні. Welcome! )))))))